קבלו הצעה משתלמת

הזינו פרטיכם בשדות הבאים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

כל אחד יכול לראות בצורה שונה את בית החלומות שלו. ישנם כאלו אשר יעדיפו למקם בביתם רהיטים בסגנון מודרני ואילו אחרים יעדיפו ריהוט מיוחד בהזמנה אישית. אם אתם מתכוונים לקנות מזנונים מעוצבים לביתכם, אז יהיה כדאי לכם לשקול ברצינות את האפשרות להזמין דרכנו את הריהוט שלכם בהתאמה אישית.

אנו דואגים להעניק יחס אישי לכל לקוח שמזמין מאתנו רהיטים, וזאת כאשר המטרה שלנו היא להבין את רצונותיו של הלקוח על מנת לתכנן ולהתאים בעבורו את עיצוב המזנון בצורה הטובה ביותר. כך שאם אתם רוצים לעצב את ביתכם עם רהיטים ייחודיים, אנו בטוחים שתהיו מרוצים מהשירות שנעניק לכם בהתאמת הריהוט לפי דרישתכם.

זה הזמן שלכם לחשוב מחוץ לקופסה

אם עד עכשיו לא הייתם מרוצים מהעיצובים של המזנונים שיצא לכם למצוא בחנויות השונות, אז דעו לכם שכאשר אתם מקבלים יד חופשית, כמו שאנו מעניקים לכם עם ייצור רהיטים בהתאמה אישית, אתם יכולים לממש את כל הרעיונות שלכם בצורה הטובה ביותר.

כדי להבטיח שאתם ממשים את הרעיונות שלכם על הצד הטוב ביותר ובוחרים לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להפגין מקוריות בדרך שבה אתם מחליטים לעצב את ביתכם, יהיה כדאי לכם לקחת השראה מבתים שמעוצבים בצורה מרשימה ולהבין איך הרהיטים מעוצבים ומה תוכלו לעשות בביתכם כדי להשיג תוצאה דומה.

מקבלים השראה מעיצובים אחרים

כדי להבין טוב יותר מה אתם יכולים לעשות כאשר מדובר על מזנונים מעוצבים, יהיה כדאי לכם לבחון את קטלוג המזנונים שיצא לנו ליצור ועל הדרך גם לבדוק מזנונים אחרים שמעוצבים לשביעות רצונכם. כך תוכלו לקבל כיוון ברור יותר בכל הנוגע לדרך שבה הייתם רוצים לעצב את המזנון שלכם.

כמובן שאתם יכולים גם להתייעץ עם הצוות שלנו במסגריית עוז סטיל, אשר מתמחה בתכנון של מזנונים מעוצבים לפי דרישה. אנו נוכל לעזור לכם עם הרעיונות ולשמוע על הכיוון שיש לכם כדי שבסופו של התהליך תהיו מרוצים מהעיצוב של הרהיט.

מזנונים לבית – מתי זה חיוני?

מזנון יאפשר לכם לשלב בין יכולת לאחסן בתוכו פריטים שונים לבין מיקום של פריטים שונים על גביו, ובמקרים מסוימים גם טלוויזיה. בחירה בריהוט פונקציונלי כמו מזנון תאפשר לכם לנצל עד תום כל פיסת שטח שנמצאת בביתכם ובכך להשפיע לחיוב על העיצוב הכללי.

את הדרך שבה תרצו שייצרו את המזנון עבורכם צריך להתאים על פי הצרכים וההעדפות האישיות שלכם. כך שאם למשל תרצו למקם טלוויזיה על גבי המזנון, אז יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים לציין זאת מראש, כך שהרוחב יהיה מספיק וגם העומק. כך יהיה אפשר למקם טלוויזיה בצורה בטוחה.

OZ STEEL – ייצור מזנונים מעוצבים בהתאמה אישית

תמיד היה לכם חזון ברור שנוגע לדרך שבה הייתם רוצים לראות את ביתכם מעוצב? שילוב של ריהוט בהתאמה אישית יאפשר לכם לקבל יד חופשית ושליטה מלאה בכל אספקט שנוגע לפן העיצובי של המזנונים שתבחרו להזמין לביתכם. אנו במסגריית עוז סטיל מתמחים בייצור רהיטים בהתאמה אישית, לפי דרישות הלקוח. כך שאם אתם רוצים להחליט בדיוק איך יהיו מעוצבים המזנונים שתבחרו למקם בביתכם, אז אנו הכתובת בשבילכם ונשמח לעזור. השירות שלנו מאופיין ביחס אישי, חשיבה מחוץ לקופסה והבנת כל הטרנדים החדשים בתחום. כך שאם אתם רוצים להזמין ריהוט עם אמירה – כזה שיהיה הרבה יותר מיוחד ומעניין מריהוט שתוכלו למצוא בחנות הרהיטים שבסמטת הרחוב, אז אין לנו ספק שבחירה בנו תענה על כל הציפיות שלכם. על מנת שהמזנון יתרום לתחושת הסדר והארגון בחלל, הוא חייב להיות בזרימה מסוימת, שתתחבר לקו הכללי של הבית.מזנונים מעוצבים מותאמים לגודל החלל ולרהיטים שנמצאים בו, והחכמה היא למקם את המזנון באופן מדוייק תוך התחשבות בגובהו, בעומק שלו וברוחבו ועדיין להשאיר מספיק מקום למעבר.

מזנונים מעוצבים יכולים להיתלות על הקיר או לעמוד על הרצפה בצמוד לקיר, לשלב מגירות נשלפות או דלתות נסגרות ולאפשר גם אחסון נסתר וגם הצגה של פריטי נוי ואביזרים דקורטיביים.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 3  ממוצע: 4.6
22/06/2021 02:42