קבלו הצעה משתלמת

הזינו פרטיכם בשדות הבאים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

רוצים להפוך את ביתכם לבית החלומות שלכם? זה שתמיד חלמתם עליו? כאשר אתם מקבלים שליטה על יכולת העיצוב של האלמנטים השונים בחלל וכל הרהיטים שבו, כל הרעיונות והחלומות שהיו לכם יוכלו להפוך לכדי מציאות של ממש. כך שכאשר מדובר על מדרגות ברזל, אתם יכולים להחליט בדיוק איך נעצב את גרם המדרגות, ואנו נעשה זאת בשבילכם. כדי שנוכל ליצור ב

עבורכם את גרם המדרגות ברמת דיוק מושלמת, יהיה עליכם לשלוח לנו מפרט מדויק של המידות והאלמנטים העיצוביים שקשורים בדרך שבה תרצו לראות את המדרגות מעוצבות. כמובן שאנו נוכל להסביר לכם בדיוק מה עליכם לשלוח ונהפוך את התהליך כולו לפשוט וברור בעבורכם.

עיבוד ברזל ליצירת עיצוב מרשים של מדרגות ברזל

ברזל משמש כחומר גלם ביד היוצר. אנו במסגריית עוז סטיל מתמחים בעבודה עם ברזל מזה שנים רבות ויודעים לעשות בו שימוש כדי ליצור מדרגות ברזל, וזאת לצד רהיטים ואלמנטים עיצוביים נוספים. כך שאם אתם מחליטים להשקיע את זמנכם בחשיבה על עיצוב של כל אלמנט בביתכם, אנו נוכל לעזור לכם. לאחר שתבינו איך תרצו לעצב את האלמנטים השונים בביתכם ושלל הרהיטים, אנו נוכל לממש את כל הרעיונות שלכם, תוך כדי התחשבות בכל דרישה שרק תהיה לכם. כך שכל מה שעליכם לעשות במקרה הזה יהיה לפנות אלינו עם הרעיונות שיש לכם.

שילוב של חומרים נוספים במדרגות

רוצים להפוך את העיצוב של המדרגות ליותר מיוחד ומעניין? ניתן לעשות זאת בקלות עם שילוב של עוד חומרים מלבד ברזל, כדוגמת מעקה זכוכית ומדרכי עץ. כמובן שמלבד זאת אתם יכולים גם לבחור בצבעים המועדפים עליכם ולדאוג לכך שצבע המדרגות יוכל להשתלב עם הרצפה והקירות שבחלל הבית. שימוש בחומרים שמתאימים לעיצוב הבית מהווה שלב קריטי בתכנון נכון של העיצוב.

אמנם בתחילה יהיה עליכם להביא בחשבון את המידות הרצויות של המדרגות, אבל לאחר מכן יגיע הזמן שבו תצטרכו להתעמק בכל פרט שקשור בפן העיצובי. לאחר שתגבשו מפרט עיצובי ברור ותבינו בדיוק איך אתם מעדיפים לראות את המדרגות שלכם מעוצבות, אנו כבר נדאג ליישם את הרעיונות שלכם בהצלחה. מדרגות לעליית גג הן מרכיב פרקטי ודקורטיבי, שיש בו אמירה נועזת והחלטית.

בתכנון גרמי המדרגות, שמשתמשים בארכיטקטורה של החלל חייבים להביא בחשבון את היחס שלהם לאלמנטים המבניים שסביבם על מנת שלא לפגוע בזרימה הטבעית של החלל. היכולת לעבד את הברזל מאפשרת לבנות מדרגות ברזל בכל צורה וגודל שרוצים, ויציבות החומר מאפשרת לנו לבנות גרם מדרגות מרחף.באפשרותכם לבחור אם לשלב חומרים נוספים כמו מדרכי עץ, מעקה זכוכית ועוד, ולשלב מבחר צבעים.

עיצוב של גרם מדרגות מרחף לבית

אחד הטרנדים החמים שניתן למצוא לאחרונה בבתים רבים שמעוצבים בסגנון מודרני זה שילוב של גרם מדרגות מרחף, אשר מחובר משני צדדיו לחלק התחתון והעליון. עיצוב כזה לא רק נחשב למיוחד במינו, אלא גם עשוי להוסיף רבות לתחושת הריווח בחלל ולהפוך את הבית למקום שהרבה יותר נעים להיות בו.

אין גבול לדברים שניתן לעשות כאשר מתכננים מדרגות לבית. כך שאם אתם רוצים לשלב את האלמנט הזה, של מדרגות מרחפות, יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם עושים זאת תוך כדי שאתם מקדישים תשומת לב לכל פרט בחלל ומוודאים שהתוצאה הסופית תהיה מספיק מרשימה מבחינה עיצובית.

הזמנת מדרגות ברזל מעוז סטיל

רוצים להבין טוב יותר מה אתם יכולים לעשות ולקבל רעיונות שונים לעיצוב של גרם מדרגות שעשוי להתאים לחלל הבית שלכם? במקרה הזה אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו כבר נוכל לעשות כל מה שנדרש על מנת להעניק לכם שירות כולל, מההתחלה ועד הסוף, כדי שהתוצר הסופי יהיה בדיוק כפי שתרצו.

לאורך השנים יצא לנו ליצור מגוון רחב למדי של אלמנטים שונים מברזל, ובין היתר גם מדרגות ברזל. כך שאם אתם רוצים לצאת לדרך עם עיצוב חופשי של מדרגות לביתכם, תוכלו לפנות אלינו כבר בזמן הקרוב ואנו כבר נשמח לעזור.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5
22/06/2021 02:41