הרצון להכניס את החוץ אל תוך פנים הבית הוא מעט קלישאה בימינו, אך ישנם מעט מאוד אדריכלים ומעצבי פנים שמסרבים להכניס עוד אור טבעי לחלל, ובמיוחד כשיש פטיו, מרפסת או גינה שצמודים למבנה, זו מותרות שממש קשה לוותר עליה. על מנת להכניס יותר אור טבעי מבחוץ מעצבים חלונות מזוגגים ודלת פרופיל בלגי, שמשאירה הרבה יותר מקום לזכוכית שקופה ומעט מקום למסגרת ברזל מעוצבת. התוצר הסופי שמקבלים יוצר רושם שלא ניתן להתעלם ממנו. עם מראה אלגנטי, נקי, מרשים ובעיקר מאיר עיניים, דלתות פרופיל בלגי כאן ונותנות פייט חזק לכל החלופות, ככל הנראה הן ממש לא צפויות להיעלם.

דלת פרופיל בלגי מעניקה לכם שפע של יתרונות

היתרונות של הפרופיל הבלגי הן עבור חלונות והן עבור דלתות מתחלקים ל – 2: עיצוביים ופונקציונליים. לפניכם מבחר יתרונות, שישכנעו אתכם שהיופי אולי בעיני המתבונן, אבל דלתות פרופיל בלגי באופן חד משמעי הן הבחירה המוצלחת, החסכונית והטבעית ביותר לבית, למשרד ולכל חלל פנים שמבקש להתמזג עם החוץ ולקבל אור שמש טבעי.

שילוב של ברזל עצמתי וזכוכית אלגנטית

דלת פרופיל בלגי מעוצבת תמיד נראית אלגנטית ומרשימה. הקווים הנקיים והעוצמה של הברזל מוסיפים רובד נוסף לעיצוב, ומשתלבים בכל סגנון. יש מגוון עיצובים שניתן ליישם על הדלת, וכדאי לבחון את העיצוב הכללי של החלל כדי להתאים לו את הדלת המושלמת שתשדרג את כל העיצוב הכללי ויחד עם זאת תכניס כמה שיותר אור מהחוץ אל הפנים.

מינימליזם, קו ראייה נקי ותחושת מרחב

דלתות פרופיל בלגי מאפשרות לטשטש את הגבול שבין הפנים והחוץ. הן יוצרות אשליה של חלל גדול ורחב שאינו נגמר. הדלתות עשויות הזכוכית מאפשרות קו ראייה נקי עם מינימום הפרעות הודות לעיצוב המינימליסטי והשקיפות שמאפיינים את הדלתות הללו.

יוקרתי אבל לא מנקר עיניים

אף על פי שהזכוכיות הערומות נראות צנועות, הן מוסיפות הרבה יוקרה לחלל ואלגנטיות שאין שניה לה. המראה הנקי והאסתטי כובש כל עין ומרשים כל אדם שנכנס לתוך החלל. בשילוב תאורת פנים וחוץ נכונות גם בשעות הערב המראה השקוף מוסיף המון יופי, פאר ואופי. החלל הפנימי משנה את עורו יחד עם האווירה בחלל החוץ ומקבל אופי חדש. בהתקנת דלת פרופיל בלגי לצד חלונות פרופיל בלגי ניתן ליצור תחושת מרחב גדולה יותר, להכניס יותר אור טבעי לחדר וליצור זרימה ומראה אחיד של חציצה בין הפנים לחוץ.

בידוד ואיטום יעילים לאורך זמן

דלתות מפרופיל בלגי שמותקנות על ידי איש מקצוע טוב מבטיחות בידוד ואיטום יעילים. על ידי הוספת שכבת בידוד לזכוכיות ניתן להרוויח אף בידוד נוסף, שמתאים במיוחד לימות החורף, שמתאפיינים בטמפרטורות קרות, רוחות וגשמים או לימי הקיץ הלוהטים בישראל. מי שמתקין דלת פרופיל בלגי נהנה גם מאווירה חמה ונעימה בבית וגם ממחזה חורפי מהנה, יחד עם שערים לבית מעוצבים היטב ניתן לחזות בשילוב מדהים.

בכל גוון שתבחרו לכל סגנון עיצוב שתרצו

את הפרופיל הבלגי עשוי הברזל ניתן לצבוע במבחר גוונים לפי בקשת הלקוח, וכך להתאים כל מסגרת לגוונים שמעצבים את החלל. את הצבע ניתן לשנות כשמעצבים מחדש את החדר או כשמחליפים רהיטים, ובעזרת גוונים שונים לקבל עיצובים בסגנונות משתנים, רטרו, כפרי, מודרני ועוד.

יציבות מבנית ועמידות לשנים רבות

דלתות מפרופיל בלגי מבטיחות יציבות מבנית טובה וממזערות את הסיכוי להתפתלות הדלתות. דלת פרופיל בלגי דורשת תחזוקה מינימלית מאוד קלה, שלא מצריכה הרבה זמן, טירחה או השקעה כספית. תחזוקה נכונה של הפרופיל תבטיח עמידות שלו לאורך שנים רבות ותשמור על איכותו למשך זמן רב.

עיצוב לפי דרישה

דלתות מפרופיל בלגי ניתן להזמין בכל גודל לפי דרישה. גם מי שרוצה פתח רחב יותר, גבוה יותר, קשת ברום הדלת וכדו'. כמו כן עוביים שונים של זיגוג אפשריים, אך הם משפיעים על משקלה של הדלת, וחשוב לקחת זאת בחשבון. שפע של עיצובים אפשריים מאפשרים לכל אחד לעצב דלת לפי הסגנון האישי שלו, בהתאם לצרכים שלו ובהתאם לתנאי השטח.

עיצוב של דלתות פרופיל בלגי ניתן גם עבור דלתות ציר וגם עבור דלתות הזזה דו - כנפיות או תלת – כנפיות, עם או בלי קבועים מעל או בצידיה של הדלת. ניצול מרבי של חללים קטנים וצרים. ובהמשך ליתרון הקודם שציינו, עם עיצוב של פרופילים צרים וחלקים ניתן לקבל מגוון אפשרויות לדלתות פרופיל בלגי, שמאפשרות להכניס יותר אור גם בחללים צרים וקטנים.

תוספות לשדרוג הדלתות

דלתות פרופיל בלגי ברזל ניתן לשדרג במגוון דרכים על ידי התקנת ידיות מעוצבות, שילוב של מנגנוני נעילה שונים או שילוב של תריס גלילה או וילון, שמאפשרים משחק בין אור וצל ומאפשרים לכם לקבל יותר פרטיות, ליצור חלל אינטימי כשזה נדרש או מתבקש ואווירה חמימה יותר. אביזרים שונים נילווים לדלתות ולחלונות פרופיל בלגי ונועדו להתאים אותם לעומסים ולצרכים השונים של כל אחד מהם. יחד עם זאת, הם חייבים לעמוד בכל התקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים בישראל, על מנת להבטיח בטיחות מרבית ופעולה תקינה, חלקה ומדויקת לטווח הארוך.

- ידיות ומנגנונים לפתיחה ולנעילה של דלתות פרופיל בלגי ברזל – ניתן לשלב מגבילי נעילה לבטיחותם של ילדים קטנים ושמירה על אצבעות הידיים, מעצורים לדלת וכדו'.

- מערכות צירים – חשוב שהצירים יתאימו לגודלו של פתח הדלת ולמשקל הכנפיים שלה ויבטיחו פעולה שקטה, חלקה, רציפה ובטוחה.

- גלגלים – עבור דלתות הזזה מומלץ לשלב גלגלים לפי משקל וגודל הכנף, שיבטיחו תנועה רציפה, חלקה וקלילה של הדלת. התאמה לא נכונה עלולה לגרור תקלות ולגרום הן לחריקות ורעשים והן לפגיעה בפרופיל עצמו.

- אטמי גומי – אטמי גומי מבטיחים איטום מקסימלי מול גשמים, רוחות, טמפרטורות וריחות. הם שומרים על טמפרטורת החדר, וכך חוסכים באנרגיה, עמידים בפני קרינת השמש ושומרים על גמישות לאורך זמן רב.

סטודיו הבוטיק של עוז סטיל מתמחה בעיצוב, התאמה והתקנה של דלתות פרופיל בלגי, חלונות פרופיל בלגי, שערי לבית, מדרגות, מעקות ועוד. עיצוב בברזל הוא המומחיות שלנו, ולכן אנו מתחייבים למוצר המוגמר האיכותי והטוב ביותר בהתאמה אישית לכל לקוח.