מביני דבר מבינים, שעיצוב הבית כולל הרבה יותר מהתאמת הווילון לספה או תליית גופי תאורה דקורטיביים, וכשניגשים למלאכת עיצוב פנים חשוב לקחת פרמטרים רבים בחשבון, החל מניצול פונקציונלי מיטבי של כל שטח החלל שמעצבים ועד לניצול תנאי השטח הקיימים בצורה מיטבית מבחינה אקולוגית ולצורכי מטרות העיצוב. אחת הדרכים הטובות ביותר לנצל את תנאי השטח הוא פיתוח ועיצוב חלונות פרופיל בלגי, להם מגוון יתרונות, שמאפשרים למי ששוהה בחלל הבית או המשרד ליהנות מתאורה טבעית לאורך כל שעות היום בצורה מיטבית.

חלונות פרופיל בלגי - אלומיניום בעבר, ברזל בהווה

חלונות פרופיל בלגי הם לא מוצר חדש בשוק הישראלי, אך הם ללא ספק קיבלו פופולריות רבה יותר בשנים האחרונות. המודעות ההולכת וגדלה הן לניצול אנרגיית השמש ועיצוב ירוק וידידותי לסביבה והן לאסתטיקה עיצובית חוברים יחד בהרמוניה עם ההחלטה לשלב פרופיל בלגי בפתחי האוורור של החלל, ומנצלים כל אחד מהם למטרות עיצוב הפנים.

הפרופיל הבלגי, שעשוי מברזל, נחשב חזק יותר ועמיד יותר בהרבה בהשוואה לפרופיל שעשוי אלומיניום. כמו כן, הוא מבטיח עמידות לאורך שנים רבות, תחזוקה מינימלית, עלות משתלמת, בידוד מפני רעשים והבדלי טמפרטורה ומראה אלגנטי, נקי ומרשים. על ידי שימוש בברזל ועיבודו בטכניקות מתקדמות ניתן לעצב פרופיל בלגי לפי דרישה ובהתאמה אישית, ולהתאים לו אלמנטים נוספים שיתכתבו עמו בחלל כמו מדרגות ברזל, ויטרינה מעוצבת מפרופיל בלגי או פרזולים שונים.הפרופיל הבלגי שעשוי מברזל נצבע בתנור ולכן אינו דוהה, מה שהופך את התחזוקה שלו למשתלמת עוד יותר ביחס לפרופיל עשוי האלומיניום.

עיצוב בברזל בהתאמה אישית ללקוח

עוז סטיל מתמחה בעיצוב רהיטים בהתאמה אישית. ממבחר יצירותיו בברזל ובחומרים נוספים ניתן להתרשם גם במגזינים היוקרתיים ביותר לעיצוב ואדריכלות, בהם מוצגות עבודותיו המרשימות בתחומי התמחותו הרבים. כל יצירה של עוז סטיל נועדה בראש ובראשונה לשרת את חלומותיו ומאוויו של הלקוח, שאיפותיו ואישיותו. על ידי פיתוח מוצרים באופן אישי הוא מבטיח לכל לקוח את המוצר שיבטא את מושא חלומותיו בדרך הטובה והנאמנה ביותר מבלי לגרוע מהפונקציונליות, הנוחות והבטיחות של המוצר.

בין המוצרים שניתן להזמין בהתאמה אישית ויטרינות מעוצבות, מיטות, כורסאות ומזנונים בהתאמה אישית, מעקה מעוצבים, ספריות ועוד. השילוב של חומרי גלם מעולמות שונים יוצר בכל מוצר שעוז סטיל מעצב אמירה חדשנית מובהקת וייחודיות, ומהווים מוצר יחיד ומיוחד, שלא ניתן לראות בשום מקום אחר.

מגוון הפיתוחים והשימושים שניתן לעשות בפרופיל הבלגי

ניתן לשלב בפרופילים העשויים ברזל השחזה דקורטיבית, כך שיתאימו באופן מדויק לצורכי הלקוח ואף לצבוע את הפרופיל על ידי התזת צבע דו  - רכיבי, שמוסיף לו עמידות נוספת בפני שחיקה ובלאי. אך הפרופיל הבלגי, שזוהה בעבר עם האלומיניום, שינה את עורו, ובשנים האחרונות יותר ויותר מעצבים ואמני ברזל בוחרים בתחום עבודות מתכת בהתאמה אישית לצורך בניית פרופילים בעיצובים מרהיבים וייחודיים.

פרופיל בלגי משמש לעיצוב חלונות, דלתות, ויטרינות מעוצבות, ועוד מגוון מוצרים ורהיטים בהזמנה אישית.מכיוון שלפרופיל הבלגי יש השפעה על איכות החיים על ידי קביעת כמות האור שתחדור דרך פתחי הבית השונים, כדאי לתכנן אותם בהתאם לכיווני האוויר, וכך לנצל את יתרונם בצורה מיטבית.